O High Class Rent

Działamy na rynku najmów od 2014 roku. Wieloletnie doświadczenie i nasze zaangażowanie pozwoliły nam stworzyć firmę, której brakowało na Polskim rynku. Oferujemy wynajem aut luksusowych, sportowych oraz użytkowych, w cenach przystępnych dla każdego. Brak limitu kilometrów, brak ograniczeń wiekowych, uproszczone procedury, dostawa i odbiór auta pod wskazanym adresem, a przede wszystkim niskie ceny to elementy wyróżniające nas na tle konkurencji.

W naszej ofercie odnajdą Państwo samochody typu kabriolet, coupe, SUV, limuzyny, a przede wszystkim auta sportowe o mocy nawet 700KM! Wynajmujemy samochody osobom prywatnym, firmom, na targi, na przyjęcia, wesela, śluby, koncerty oraz przewozy VIP z kierowcą. Jesteśmy w stanie spełnić każde motoryzacyjne marzenie.

Bogata flota samochodów

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie auta którego szukasz napisz do nas!

Zmiana koloru samochodu

Specjalnie dla Ciebie możemy zmienić kolor auta

Komfortowy wynajem

Każdego klienta traktujemy wyjątkowo

Auto z nazwą firmy Klienta

Nasze auto może być Twoją reklamą!

Rotacja samochodów

W trakcie trwania umowy masz możliwość zmiany auta

Darmowa dostawa auta

Auto na terenie Warszawy podstawiamy zawsze w cenie najmu

Czy Twoim marzeniem było jeżdżenie wygodną limuzyną na co dzień, a w weekendy sportowym kabrioletem? Nasza firma jest na tyle elastyczna, że jesteśmy w stanie w cenie jednomiesięcznego najmu wymieniać samochody zgodnie z życzeniem Klienta.
Oczywiście oferujemy też wynajem aut każdej klasy z OC sprawcy!