Samochody z OC sprawcy

Do samochodów zastępczych z OC sprawcy należą WSZYSTKIE auta z naszej oferty, od SKODY CITIGO przez PORSCHE, BENTLEY aż po LAMBORGHINI!

BEZGOTÓWKOWY wynajem pojazdu zastępczego z OC sprawcy! Miałeś stłuczkę? Ktoś uszkodził Twoje auto? Zostałeś bez samochodu? Pozostań mobilny!

High Class Rent po podpisaniu odpowiednich dokumentów zwraca się do Ubezpieczyciela sprawcy wypadku/kolizji o zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego!

Wszystko odbywa się w formie bezgotówkowej! Oszczędzacie Państwo czas i nie musicie angażować swoich pieniędzy! Koszty wynajmu auta zastępczego tej samej klasy są w 100% pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy!

W naszej wypożyczalni macie Państwo 100% pewności, że nie zostaniecie obciążeni kosztami wynajmu auta zastępczego nawet w przypadku gdy ubezpieczyciel odmówi wypłaty!

Zajmujemy się ściąganiem należności od Ubezpieczycieli profesjonalnie i ewentualne dochodzenie roszczeń przed Sądem leży całkowicie po naszej stronie! Mamy doświadczenie w wynajmie aut zastępczych z OC!

Nie pobieramy kaucji! Nie ma limitów kilometrów

Posiadamy tylko najnowsze modele samochodów!

Jako jedyni w Polsce posiadamy auta sportowe, luksusowe oraz użytkowe, każde jest dostępne dla Państwa bez względu na to jakie auto posiadacie, możemy (dodatkowo) zaoferować samochód dużo wyższej klasy lub samochód „Twoich marzeń” !

W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku, do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej!

Nie ma dla nas znaczenia rocznik uszkodzonego pojazdu oraz, w której firmie był ubezpieczony sprawca!

Jako jedynie w Polsce posiadamy w naszej ofercie auta sportowe i luksusowe które możemy zaoferować jako auto zastępcze z OC sprawcy! Zarówno jeżeli użytkujesz pojazd do celów zarobkowych (auto „firmowe”) czy prywatnych możesz wynająć auto zastępcze bezgotówkowo w Naszej wypożyczalni.

Wystarczy do nas zadzwonić pod numer infolinii, czynny 7 dni w tygodniu! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

INFOLINIA 24H przez 7 dni – 570–747–747 –Obsługujemy szkody z całego kraju!